Int nej. #104374
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Chausson Welcome 70
Laddar ...
(tis, 2026-04-07 12:52)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Chausson |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Welcome 70 |
| Första registrering | 06/2004 |
| Körsträcka | 185.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 81 kW (110 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2286 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.400 kg |
| Längd i mm | 6.000 mm |
| Huvud uppsättning däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Bucklor i motorhuvens hagel
Plats
Tyskland, Bad Kohlgrub
Postcode: 82433
Avstånd:
... km
Int nej. #104374
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Chausson Welcome 70
Laddar ...
(tis, 2026-04-07 12:52)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.