Int nej. #226097
Aktiv
Chausson Welcome 55
Laddar ...
(tis, 2026-05-19 15:20)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Chausson |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Welcome 55 |
| Första registrering | 04/2005 |
| Körsträcka | 125.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.400 kg |
| Längd i mm | 5.950 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
Allmän beskrivning
Kända defekter
De enda defekter som jag känner till är av optisk natur
Motorhuvens lackering flagnar på vissa ställen (ingen rost)
Förardörrens fönsterbänksgummi poröst (ingen rost)
Gummi delvis loss utanför övre vänstra vardagsrummet
Skada
Plats
Tyskland, Denzlingen
Postcode: 79211
Avstånd:
... km
Int nej. #226097
Aktiv
Chausson Welcome 55
Laddar ...
(tis, 2026-05-19 15:20)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.