Int nej. #205246
Aktiv
Chausson Welcome 17
Laddar ...
(tors, 2026-04-02 11:15)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Chausson |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | Welcome 17 |
| Första registrering | 05/2006 |
| Körsträcka | 113.700 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.700 mm |
| Huvud uppsättning däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Partikelfilter | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Luftkonditioneringssystem i hytten defekt. Läckage i kompressorn för luftkonditioneringen.
Tecken på slitage (repor, bucklor) på ut- och insidan
Plats
Tyskland, Eltingshausen
Postcode: 97714
Avstånd:
... km
Int nej. #205246
Aktiv
Chausson Welcome 17
Laddar ...
(tors, 2026-04-02 11:15)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.