Int nej. #224020
Aktiv
Chausson Titanium 758
Laddar ...
(tors, 2026-05-14 15:43)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Chausson |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Titanium 758 |
| Första registrering | 04/2019 |
| Körsträcka | 28.000 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1995 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.199 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | USB-anslutning, Bluetooth |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
TV-apparaten i sig är defekt och har tagits bort och en ny kan köpas för cirka 100 euro. Vattenskador på baksidan gjordes helt om för 2 år sedan som en del av läckagetestet, liksom fönstertätningarna.
Skada
Plats
Tyskland, Verden
Postcode: 27283
Avstånd:
... km
Int nej. #224020
Aktiv
Chausson Titanium 758
Laddar ...
(tors, 2026-05-14 15:43)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.