Int nej. #218662
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Chausson Flash 02
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 09:33)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Chausson |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | Flash 02 |
| Första registrering | 03/2009 |
| Körsträcka | 103.000 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2198 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.770 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Larmsystem | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska fönsterhissar fram |
Allmän beskrivning
Kända defekter
- Handtaget till det övre köksskåpet är trasigt, enkelt att byta ut
- Hundar reste med oss, inte lämpliga för allergiker (utan att rengöra klädseln invändigt)
- Lätt grön beläggning på baksidan och alkoven
Plats
Tyskland, Pforzheim
Postcode: 75181
Avstånd:
... km
Int nej. #218662
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Chausson Flash 02
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 09:33)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.