Int nej. #224503
Köptillfälle
Chausson Exaltis 747
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-05-14 15:05)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Chausson |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | Exaltis 747 |
| Första registrering | 03/2014 |
| Körsträcka | 128.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 109 kW (148 PS) |
| Förskjutning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.700 kg |
| Längd i mm | 7.480 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Stöd för ländryggen | |
| Ljussensor | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio/CD, AUX-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Defekt i hyttens luftkonditioneringssystem
Plats
Tyskland, Bottendorf
Postcode: 35099
Avstånd:
... km
Int nej. #224503
Köptillfälle
Chausson Exaltis 747
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-05-14 15:05)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.