Int nej. #223356
Köptillfälle
Chausson C646
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-05-12 15:06)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Chausson |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | C646 |
| Första registrering | 03/2017 |
| Körsträcka | 82.000 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1995 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.400 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Lättmetallfälgar | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Bluetooth |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Spricka i vänster ytterfönster reparerades av tidigare ägare. Samt fönstren förseglade. Badrumstvättställ små sprickor i kranområdet.
Plats
Tyskland, Dunningen
Postcode: 78655
Avstånd:
... km
Int nej. #223356
Köptillfälle
Chausson C646
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-05-12 15:06)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.