Int nej. #218447
Aktiv
Chausson Acapulco 58
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 13:11)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Chausson |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | Acapulco 58 |
| Första registrering | 04/1991 |
| Körsträcka | 190.000 km |
| Chassi | Peugeot |
| Motoreffekt i kW | 70 kW (95 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2179 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.100 kg |
| Längd i mm | 6.420 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Larmsystem | |
| Dragkrok |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Startar upp dåligt
Plats
Tyskland, Langwedel - Etelsen
Postcode: 27299
Avstånd:
... km
Int nej. #218447
Aktiv
Chausson Acapulco 58
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 13:11)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.