Int nej. #224501
Slut
Chausson 728 Welcome
Auktionens slut: tors, 2026-05-14 13:27
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Chausson |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | 728 Welcome |
| Första registrering | 04/2015 |
| Körsträcka | 110.300 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 109 kW (148 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Licence Plate | 2FTC842 |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.650 kg |
| Längd i mm | 7.383 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Radio och ljud | Radio/CD |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Belgien, Lille
Postcode: 2275
Avstånd:
... km
Int nej. #224501
Slut
Chausson 728 Welcome
Auktionens slut: tors, 2026-05-14 13:27
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.