Int nej. #118408
Köptillfälle
Chausson 727 GA Welcome
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-05-26 16:19)
Tillgänglighet: omedelbart
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Chausson |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | 727 GA Welcome |
| Första registrering | 08/2018 |
| Körsträcka | 42.200 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.398 kg |
| Längd i mm | 7.467 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Läckage i vänster sidofönster (fönster bakom förarsätet) har delvis reparerats (bytts ut)
Karossdörrarnas låsmekanism via dörrlåset defekt, måste öppnas och stängas manuellt
Karosseriets batteri har bytts ut
Vattenpump förnyad efter defekt
Plats
Tyskland, Obertshausen
Postcode: 63179
Avstånd:
... km
Int nej. #118408
Köptillfälle
Chausson 727 GA Welcome
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-05-26 16:19)
Tillgänglighet: omedelbart
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.