Int nej. #214481
Aktiv
Chausson 630
Laddar ...
(mån, 2026-05-18 09:33)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Chausson |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | 630 |
| Första registrering | 09/2017 |
| Körsträcka | 65.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.850 kg |
| Längd i mm | 6.990 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Liten spricka bakom höger stötfångare
Liten spricka högst upp på taket
Ingen effekt på tätheten
Ny takspoiler / garantifråga
Skada
Plats
Tyskland, Hirzenhain
Postcode: 63697
Avstånd:
... km
Int nej. #214481
Aktiv
Chausson 630
Laddar ...
(mån, 2026-05-18 09:33)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.