Int nej. #116569
Slut
Chausson 627 GA
Auktionens slut: tis, 2025-07-08 13:21
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Chausson |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | 627 GA |
| Första registrering | 04/2019 |
| Körsträcka | 40.000 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1995 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.499 kg |
| Längd i mm | 7.000 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Radio och ljud | Radio |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Vattenskada på bakrutan till vänster, mögelpåväxt på innerväggen under fönstret
Skada
Plats
Tyskland, Windelsbach
Postcode: 91635
Avstånd:
... km
Int nej. #116569
Slut
Chausson 627 GA
Auktionens slut: tis, 2025-07-08 13:21
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.