Int nej. #217871
Aktiv
Challenger T 384 Etape Edition
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 15:48)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Challenger |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | T 384 Etape Edition |
| Första registrering | 08/2024 |
| Körsträcka | 7.000 km |
| Chassi | Peugeot |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2179 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.290 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| ESP | |
| ISOFIX | |
| Multifunktionsratt | |
| Radio och ljud | Radio |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Liten repa på bakre stötfångare.
Plats
Tyskland, Handewitt
Postcode: 24983
Avstånd:
... km
Int nej. #217871
Aktiv
Challenger T 384 Etape Edition
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 15:48)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.