Int nej. #206341
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Challenger Genesis 34
Laddar ...
(fre, 2026-04-03 15:35)
Tillgänglighet: 12. April 2026
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Challenger |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Genesis 34 |
| Första registrering | 04/2013 |
| Körsträcka | 70.000 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 92 kW (125 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2198 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.996 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| ISOFIX | |
| Multifunktionsratt | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD, AUX-anslutning |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Zwiesel
Postcode: 94227
Avstånd:
... km
Int nej. #206341
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Challenger Genesis 34
Laddar ...
(fre, 2026-04-03 15:35)
Tillgänglighet: 12. April 2026
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.