Int nej. #219866
Aktiv
Challenger Genesis 275
Laddar ...
(lör, 2026-05-02 09:16)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Challenger |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | Genesis 275 |
| Första registrering | 02/2019 |
| Körsträcka | 43.300 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Förskjutning i cm³ | 230 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.990 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD, Bluetooth |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Två s.k. luftbubblor på taket, som jag redan har låtit verkstaden undersöka och som befanns vara ofarliga och inte i behov av reparation. I övrigt är mittlinan på solskyddet över hytten trasig och det finns repor på förarsidans hjulhus. Allt som allt, inget större.
Skada
Plats
Tyskland, Maisach
Postcode: 82216
Avstånd:
... km
Int nej. #219866
Aktiv
Challenger Genesis 275
Laddar ...
(lör, 2026-05-02 09:16)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.