Int nej. #208197
Aktiv
Challenger Genesis
Laddar ...
(tis, 2026-04-07 09:35)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Challenger |
| Kategori | Alkoven |
| Modell | Genesis |
| Första registrering | 03/2010 |
| Körsträcka | 159.958 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.899 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Bluetooth |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Tecken på slitage runt om
Ett takfönster går inte längre att stänga, men är tätt.
En droppande kran håller fortfarande på att repareras.
Plats
Tyskland, Wittstock
Postcode: 16909
Avstånd:
... km
Int nej. #208197
Aktiv
Challenger Genesis
Laddar ...
(tis, 2026-04-07 09:35)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.