Int nej. #225936
Aktiv
Challenger 358 Graphite
Laddar ...
(mån, 2026-06-01 12:21)
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Challenger |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | 358 Graphite |
| Första registrering | 07/2019 |
| Körsträcka | 59.565 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1995 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.000 kg |
| Längd i mm | 7.190 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Larmsystem | |
| Navigationssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Laubach
Postcode: 35321
Avstånd:
... km
Int nej. #225936
Aktiv
Challenger 358 Graphite
Laddar ...
(mån, 2026-06-01 12:21)
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.