Int nej. #217216
Aktiv
Challenger 288EB Special Edition
Laddar ...
(tors, 2026-04-30 14:35)
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Challenger |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | 288EB Special Edition |
| Första registrering | 09/2018 |
| Körsträcka | 65.000 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1995 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 2 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.200 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Stöd för ländryggen | |
| Multifunktionsratt | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Bluetooth |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem, Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Sittgruppen har byggts om, kan tas bort och är då godkänd för 4 säkerhetsbälten.
Begagnat skick men väl underhållen.
Har 2 små bucklor, vattennivåindikatorn blinkar, men jag kan inte hitta felet.
Plats
Tyskland, Hiltenfingen
Postcode: 86856
Avstånd:
... km
Int nej. #217216
Aktiv
Challenger 288EB Special Edition
Laddar ...
(tors, 2026-04-30 14:35)
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.