Int nej. #219385
Köptillfälle
Challenger 287 GA Graphite Premium
Auktionen har löpt ut (ons, 2026-05-20 09:57)
Tillgänglighet: omedelbart
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Challenger |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Modell | 287 GA Graphite Premium |
| Första registrering | 04/2021 |
| Körsträcka | 36.000 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1995 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.999 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Stöd för ländryggen | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Mindre skada på den bakre stötfångaren.
Skada
Plats
Tyskland, Neuss
Postcode: 41464
Avstånd:
... km
Int nej. #219385
Köptillfälle
Challenger 287 GA Graphite Premium
Auktionen har löpt ut (ons, 2026-05-20 09:57)
Tillgänglighet: omedelbart
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.