Int nej. #47820
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Carthago Liner for two I 53 L
Laddar ...
(tis, 2026-04-07 09:28)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Carthago |
| Kategori | Integrerad |
| Modell | Liner for two I 53 L |
| Första registrering | 09/2023 |
| Körsträcka | 12.950 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 132 kW (179 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2184 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 5.400 kg |
| Längd i mm | 8.530 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Larmsystem | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio/CD, Ljudanläggning, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, idar-Oberstein
Postcode: 55743
Avstånd:
... km
Int nej. #47820
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Carthago Liner for two I 53 L
Laddar ...
(tis, 2026-04-07 09:28)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.