Int nej. #224852
Aktiv
Carthago chic T 51
Laddar ...
(fre, 2026-05-15 15:10)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Carthago |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | chic T |
| Modell | 51 |
| Första registrering | 06/2005 |
| Körsträcka | 154.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 107 kW (145 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 5 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.500 kg |
| Längd i mm | 7.646 mm |
| Huvud uppsättning däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Det finns ett felaktigt reparerat (skadat) område i GRP på det högra bakre hörnet av karossen. Förfrågade reparationskostnader, ca 500,-- €. Vi är inte medvetna om några andra skador.
Skada
Plats
Tyskland, Goslar
Postcode: 38690
Avstånd:
... km
Int nej. #224852
Aktiv
Carthago chic T 51
Laddar ...
(fre, 2026-05-15 15:10)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.