Int nej. #225189
Aktiv
Carthago chic c-line I 4.9 LE L superior
Laddar ...
(lör, 2026-05-16 10:54)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Carthago |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | chic c-line I |
| Modell | 4.9 LE L superior |
| Första registrering | 06/2022 |
| Körsträcka | 30.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 116 kW (158 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2184 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.500 kg |
| Längd i mm | 7.770 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Ljussensor | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Unterammergau
Postcode: 82497
Avstånd:
... km
Int nej. #225189
Aktiv
Carthago chic c-line I 4.9 LE L superior
Laddar ...
(lör, 2026-05-16 10:54)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.