Int nej. #223321
Aktiv
Carthago chic c-line I 4.9 LE
Laddar ...
(tis, 2026-05-12 15:54)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Carthago |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | chic c-line I |
| Modell | 4.9 LE |
| Första registrering | 10/2021 |
| Körsträcka | 55.000 km |
| Chassi | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2143 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.500 kg |
| Längd i mm | 7.500 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Elektrisk sätesjustering | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Ljudanläggning, Bluetooth |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Emden
Postcode: 26725
Avstånd:
... km
Int nej. #223321
Aktiv
Carthago chic c-line I 4.9 LE
Laddar ...
(tis, 2026-05-12 15:54)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.