Int nej. #220142
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Carthago chic c-line I 4.9 LE
Laddar ...
(lör, 2026-05-02 09:58)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Carthago |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | chic c-line I |
| Modell | 4.9 LE |
| Första registrering | 05/2024 |
| Körsträcka | 17.500 km |
| Chassi | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 125 kW (170 PS) |
| Förskjutning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.500 kg |
| Längd i mm | 7.890 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| ISOFIX | |
| Lättmetallfälgar | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Ljudanläggning |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Dorf Mecklenburg
Postcode: 23972
Avstånd:
... km
Int nej. #220142
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Carthago chic c-line I 4.9 LE
Laddar ...
(lör, 2026-05-02 09:58)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.