Int nej. #226520
Köptillfälle
Carthago chic c-line I
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-05-21 15:45)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Carthago |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | chic c-line I |
| Modell | chic c-line I |
| Första registrering | 08/2024 |
| Körsträcka | 22.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 132 kW (179 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2184 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 5.400 kg |
| Längd i mm | 8.275 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem, Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Bad Pyrmont
Postcode: 31812
Avstånd:
... km
Int nej. #226520
Köptillfälle
Carthago chic c-line I
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-05-21 15:45)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.