Int nej. #217893
Aktiv
Carthago c-Tourer I 148 LE
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 13:08)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Carthago |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | c-Tourer I |
| Modell | 148 LE |
| Första registrering | 04/2015 |
| Körsträcka | 105.053 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 109 kW (148 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.250 kg |
| Längd i mm | 7.380 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD, Ljudanläggning, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Hörnet på en låda i köksdelen flisigt.
En skada, stor som en 1-centare, i golvet framför lådan. Repor på utsidan i mitten till höger på plastpanelen på grund av nötning mot sten.
Liten buckla utan lackskada på utsidan av entrédörren till vardagsrummet på grund av en kollision med en värmeskorsten.
Stenskott i vindrutan, byte av vindruta har ordnats.
Skada
Plats
Tyskland, Raesfeld
Postcode: 46348
Avstånd:
... km
Int nej. #217893
Aktiv
Carthago c-Tourer I 148 LE
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 13:08)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.