Int nej. #221749
Aktiv
Carthago c-Tourer I 141 LE
Laddar ...
(lör, 2026-05-16 11:05)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Carthago |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | c-Tourer I |
| Modell | 141 LE |
| Första registrering | 05/2020 |
| Körsträcka | 40.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.250 kg |
| Längd i mm | 6.670 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Tecken på slitage på förarsätet.
Skada
Plats
Tyskland, Schwabach
Postcode: 91126
Avstånd:
... km
Int nej. #221749
Aktiv
Carthago c-Tourer I 141 LE
Laddar ...
(lör, 2026-05-16 11:05)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.