Int nej. #218516
Köptillfälle
Carthago c-compactline I 144 LE
Auktionen har löpt ut (ons, 2026-04-29 13:33)
Tillgänglighet: 09. Juni 2026
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Carthago |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | c-compactline I |
| Modell | 144 LE |
| Första registrering | 09/2022 |
| Körsträcka | 23.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2184 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 2 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.250 kg |
| Längd i mm | 6.970 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Stöd för ländryggen | |
| Multifunktionsratt | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, Ljudanläggning, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem, Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Höxter
Postcode: 37671
Avstånd:
... km
Int nej. #218516
Köptillfälle
Carthago c-compactline I 144 LE
Auktionen har löpt ut (ons, 2026-04-29 13:33)
Tillgänglighet: 09. Juni 2026
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.