Int nej. #220942
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Carthago c-compactline I 143
Laddar ...
(tors, 2026-05-14 10:15)
Tillgänglighet: 31. Juli 2026
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Carthago |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | c-compactline I |
| Modell | 143 |
| Första registrering | 04/2015 |
| Körsträcka | 100.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 2 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.850 kg |
| Längd i mm | 6.990 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Stöd för ländryggen | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD, USB-anslutning |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Mansfeld
Postcode: 06343
Avstånd:
... km
Int nej. #220942
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Carthago c-compactline I 143
Laddar ...
(tors, 2026-05-14 10:15)
Tillgänglighet: 31. Juli 2026
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.