Int nej. #215806
Köptillfälle
Carthago 41 R
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-04-28 14:58)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Carthago |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | 41 R |
| Första registrering | 03/2002 |
| Körsträcka | 130.000 km |
| Chassi | Mercedes |
| Motoreffekt i kW | 115 kW (156 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2685 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 2 |
| Tillåten totalvikt i kg | 4.600 kg |
| Längd i mm | 6.550 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Larmsystem | |
| Dragkrok | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Stöd för ländryggen | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Något känt läckage på alkoven, fortfarande oreparerad liten parkeringsskada på nedre högra sidan.
Skada
Plats
Tyskland, Hilchenbach
Postcode: 57271
Avstånd:
... km
Int nej. #215806
Köptillfälle
Carthago 41 R
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-04-28 14:58)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.