Int nej. #199824
Aktiv
Carado T 448
Laddar ...
(lör, 2026-04-25 09:24)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Carado |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | T |
| Modell | 448 |
| Första registrering | 07/2012 |
| Körsträcka | 94.833 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.495 kg |
| Längd i mm | 7.431 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Radio och ljud | Radio/CD |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Hagelskador
Skada
Plats
Tyskland, Senden
Postcode: 89250
Avstånd:
... km
Int nej. #199824
Aktiv
Carado T 448
Laddar ...
(lör, 2026-04-25 09:24)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.