Int nej. #191545
Omförhandling
Carado T 448
Auktionens slut: ons, 2026-05-20 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Carado |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | T |
| Modell | 448 |
| Första registrering | 10/2017 |
| Körsträcka | 38.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.495 kg |
| Längd i mm | 7.381 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Liten buckla på garageporten och på den övre blinkersen.
Vindrutan behöver bytas ut (defekt)
Skada
Plats
Tyskland, Schwentinental
Postcode: 24223
Avstånd:
... km
Int nej. #191545
Omförhandling
Carado T 448
Auktionens slut: ons, 2026-05-20 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.