Int nej. #213508
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Carado T 447 Edition 24
Laddar ...
(mån, 2026-05-18 09:45)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Pris vid lansering:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Carado |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | T |
| Modell | 447 Edition 24 |
| Första registrering | 04/2023 |
| Körsträcka | 70.000 km |
| Chassi | Citroen |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | Unbekannt cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.400 mm |
| Huvud uppsättning däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ISOFIX | |
| Lättmetallfälgar | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Bluetooth |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Bordet har tecken på användning
Rand genom buskar
Reparerat stenskott i vindrutan
Plats
Tyskland, Herzogenrath
Postcode: 52134
Avstånd:
... km
Int nej. #213508
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Carado T 447 Edition 24
Laddar ...
(mån, 2026-05-18 09:45)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
(inkl. 19% moms.)
Pris vid lansering:
... €
(inkl. 19% moms.)
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.