Int nej. #209137
Aktiv
Carado T 447
Laddar ...
(fre, 2026-04-03 16:06)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Carado |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | T |
| Modell | 447 |
| Första registrering | 06/2017 |
| Körsträcka | 83.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.420 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Lättmetallfälgar | |
| Ljussensor | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, Radio/CD, USB-anslutning, Bluetooth |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem, Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Tecken på slitage, filmen har redan klistrats över och tagits bort! Hörnen på de bakre stötfångarna har stötts och omarbetats! Lås av garagefunktion delvis defekt! Motorhuv folierad i mitten av motorhuven en liten buckla fylld! 2: a garageporten ovanför lång buckla bredvid karossdörren 2Euro stor buckla!
Plats
Tyskland, Düsseldorf
Postcode: 40470
Avstånd:
... km
Int nej. #209137
Aktiv
Carado T 447
Laddar ...
(fre, 2026-04-03 16:06)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.