Int nej. #227505
Aktiv
Carado T 345
Laddar ...
(fre, 2026-05-22 13:09)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Carado |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | T |
| Modell | 345 |
| Första registrering | 03/2011 |
| Körsträcka | 210.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Licence Plate | JG-089-T |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 2 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.495 kg |
| Längd i mm | 6.980 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ISOFIX | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio, Ljudanläggning, AUX-anslutning |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallåsningssystem |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Nederländerna, Weert
Postcode: 6003ME
Avstånd:
... km
Int nej. #227505
Aktiv
Carado T 345
Laddar ...
(fre, 2026-05-22 13:09)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.