Int nej. #167215
Aktiv
Carado I 338 Edition 15
Laddar ...
(tis, 2026-05-12 14:42)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Carado |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | I |
| Modell | 338 Edition 15 |
| Första registrering | 11/2020 |
| Körsträcka | 39.500 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.000 mm |
| Andra uppsättningen däck | Sommardäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Ljudanläggning |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Memmingen
Postcode: 87700
Avstånd:
... km
Int nej. #167215
Aktiv
Carado I 338 Edition 15
Laddar ...
(tis, 2026-05-12 14:42)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.