Int nej. #204330
Aktiv
Carado I 338
Laddar ...
(tis, 2026-05-19 12:13)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Carado |
| Kategori | Integrerad |
| Baureihe | I |
| Modell | 338 |
| Första registrering | 06/2020 |
| Körsträcka | 110.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 2.500 kg |
| Längd i mm | 7.000 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Larmsystem | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio/CD, AUX-anslutning, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Lätta repor på höger sida
Det finns också repor på fordonets vänstra sida
Insektsnätdörren är defekt på fordonet
Plats
Tyskland, Rheinsberg
Postcode: 16831
Avstånd:
... km
Int nej. #204330
Aktiv
Carado I 338
Laddar ...
(tis, 2026-05-19 12:13)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.