Int nej. #218062
Omförhandling
Carado CV 640
Auktionens slut: mån, 2026-04-27 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Carado |
| Kategori | Lådbil |
| Baureihe | CV 640 |
| Modell | CV 640 |
| Första registrering | 05/2020 |
| Körsträcka | 55.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 118 kW (160 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.363 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Dragkrok | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Mindre skador, höger sida träffades av en sten vid parkering
Skada
Plats
Tyskland, Wermelskirchen
Postcode: 42929
Avstånd:
... km
Int nej. #218062
Omförhandling
Carado CV 640
Auktionens slut: mån, 2026-04-27 22:00
Tillgänglighet: omedelbart
Sista budet:
Dold
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.