Int nej. #224133
Aktiv
Carado A 361
Laddar ...
(ons, 2026-05-13 14:35)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Carado |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | A |
| Modell | 361 |
| Första registrering | 02/2021 |
| Körsträcka | 49.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 103 kW (140 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.600 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Bluetooth, Apple CarPlay, Pekskärm |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Bestensee
Postcode: 15741
Avstånd:
... km
Int nej. #224133
Aktiv
Carado A 361
Laddar ...
(ons, 2026-05-13 14:35)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.