Int nej. #227701
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Bürstner Typ 290
Laddar ...
(fre, 2026-05-29 10:39)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Alkoven |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | Typ 290 |
| Första registrering | 06/1993 |
| Körsträcka | 152.967 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 70 kW (95 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2500 cm³ |
| Förskjutning i cm³ | 2500 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 2.800 kg |
| Längd i mm | 5.700 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Radio och ljud | Radio |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Fjädern till takfönstrets invändiga rullgardin defekt.
Fönsteralkoven framtill vänster sitter fast (kan inte lutas). Tyvärr har jag inte hittat någon ersättare ännu, men det störde mig inte så mycket.
Skada
Plats
Tyskland, Gießen
Postcode: 35390
Avstånd:
... km
Int nej. #227701
Aktiv
Omedelbart köp möjligt
Bürstner Typ 290
Laddar ...
(fre, 2026-05-29 10:39)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Pris vid lansering:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.