Int nej. #218059
Aktiv
Bürstner T620
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 13:34)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | T620 |
| Första registrering | 08/1991 |
| Körsträcka | 188.400 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 55 kW (75 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2500 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.100 kg |
| Längd i mm | 6.900 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
| Vridbart passagerarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Herford
Postcode: 32051
Avstånd:
... km
Int nej. #218059
Aktiv
Bürstner T620
Laddar ...
(tis, 2026-04-28 13:34)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.