Int nej. #219072
Köptillfälle
Bürstner T603 Harmony
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-04-30 13:40)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | T603 Harmony |
| Första registrering | 02/2002 |
| Körsträcka | 198.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 94 kW (128 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2800 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Ingen luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 6 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.500 mm |
| Huvud uppsättning däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Larmsystem | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio, USB-anslutning, Bluetooth, Apple CarPlay, Pekskärm |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Dietersburg
Postcode: 84378
Avstånd:
... km
Int nej. #219072
Köptillfälle
Bürstner T603 Harmony
Auktionen har löpt ut (tors, 2026-04-30 13:40)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.