Int nej. #218168
Köptillfälle
Bürstner T 620
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-04-28 14:39)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Modell | T 620 |
| Första registrering | 04/1994 |
| Körsträcka | 181.500 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 70 kW (95 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2500 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.400 kg |
| Längd i mm | 6.900 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Dragkrok | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Bakre, Kamera |
| Navigationssystem | |
| Radio och ljud | Radio |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Golvsmörgås mjuk, inga våtskador. Hjulhuset något skadat på grund av däckspricka
Plats
Tyskland, Eckernförde
Postcode: 24340
Avstånd:
... km
Int nej. #218168
Köptillfälle
Bürstner T 620
Auktionen har löpt ut (tis, 2026-04-28 14:39)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.