Int nej. #208769
Köptillfälle
Bürstner Solano T 700
Auktionen har löpt ut (lör, 2026-04-04 09:54)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Solano |
| Modell | T 700 |
| Första registrering | 07/2009 |
| Körsträcka | 68.600 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 130 kW (177 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2999 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.000 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
Utrustning
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Selbitz
Postcode: 95252
Avstånd:
... km
Int nej. #208769
Köptillfälle
Bürstner Solano T 700
Auktionen har löpt ut (lör, 2026-04-04 09:54)
Tillgänglighet: omedelbart
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.