Int nej. #224570
Aktiv
Bürstner Playa Limited C 500
Laddar ...
(tors, 2026-05-14 10:35)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Buss |
| Baureihe | Playa Limited |
| Modell | C 500 |
| Första registrering | 04/2024 |
| Körsträcka | 4.500 km |
| Chassi | Renault |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2299 cm³ |
| Växellåda | Automatisk |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.010 kg |
| Längd i mm | 5.080 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Front, Bakre, Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Stöd för ländryggen | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Ljudanläggning, USB-anslutning, Bluetooth, Apple CarPlay, Pekskärm |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Inga kända defekter som är värda att nämna
Plats
Tyskland, Henstedt Ulzburg
Postcode: 24588
Avstånd:
... km
Int nej. #224570
Aktiv
Bürstner Playa Limited C 500
Laddar ...
(tors, 2026-05-14 10:35)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.