Int nej. #217131
Aktiv
Bürstner Nexxo T 728 G
Laddar ...
(lör, 2026-04-25 09:15)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Nexxo |
| Modell | T 728 G |
| Första registrering | 04/2014 |
| Körsträcka | 70.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 110 kW (150 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Licence Plate | TX-332-R |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.050 kg |
| Längd i mm | 7.300 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| ESP | |
| Lättmetallfälgar | |
| Stöd för ländryggen | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Uppvärmning av säten | |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Liten scheurtje i luifel (enkelt att framställa)
Plats
Nederländerna, Kaag
Postcode: 2159 LG
Avstånd:
... km
Int nej. #217131
Aktiv
Bürstner Nexxo T 728 G
Laddar ...
(lör, 2026-04-25 09:15)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.