Int nej. #216705
Aktiv
Bürstner Nexxo T 728 G
Laddar ...
(lör, 2026-04-25 09:31)
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Nexxo |
| Modell | T 728 G |
| Första registrering | 09/2011 |
| Körsträcka | 90.250 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 7.044 mm |
| Huvud uppsättning däck | Sommardäck |
| Andra uppsättningen däck | Vinterdäck |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Lättmetallfälgar | |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Lätta spår av rost under lacken på kroppen (bubblor). Det automatiska satellitsystemet är för närvarande ur funktion, behövdes inte - kan repareras för 500 € enligt verkstaden
Skada
Plats
Tyskland, Thomm
Postcode: 54317
Avstånd:
... km
Int nej. #216705
Aktiv
Bürstner Nexxo T 728 G
Laddar ...
(lör, 2026-04-25 09:31)
Tillgänglighet: omedelbart
Startpris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.