Int nej. #229087
Aktiv
Bürstner Nexxo T 620
Laddar ...
(tors, 2026-05-28 09:19)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Nexxo |
| Modell | T 620 |
| Första registrering | 10/2007 |
| Körsträcka | 131.000 km |
| Chassi | Ford |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2198 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 6.400 mm |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Passagerarens krockkudde kan stängas av | |
| Inbyggd dator | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Multifunktionsratt | |
| Radio och ljud | Radio/CD, AUX-anslutning |
| Farthållare |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Hagelskador, reparerat stenskott (med carglasgaranti)
några små repor
Sliten dragrem från cykelhållare
Plats
Tyskland, Wilhelmshaven
Postcode: 25386
Avstånd:
... km
Int nej. #229087
Aktiv
Bürstner Nexxo T 620
Laddar ...
(tors, 2026-05-28 09:19)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.