Int nej. #216517
Aktiv
Bürstner Nexxo T 569 Edition 30
Laddar ...
(ons, 2026-05-13 09:23)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Nexxo |
| Modell | T 569 Edition 30 |
| Första registrering | 05/2017 |
| Körsträcka | 61.105 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 85 kW (116 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 1956 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Luftkonditionering | Luftkonditionering i hytten |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.650 kg |
| Längd i mm | 5.890 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Lättmetallfälgar | |
| Ljussensor | |
| Multifunktionsratt | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | USB-anslutning, Bluetooth |
| Farthållare | |
| Centrallåsningssystem | Centrallås med radiofjärrkontroll |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Repor, mindre lackskador, repor på markisskyddet, markisen reparerad, förvaringsutrymme bakom sittbänken, skruvförbindelsen i sidled har lossnat.
Defekt satellitsystem
Skada
Plats
Tyskland, Hamburg
Postcode: 22049
Avstånd:
... km
Int nej. #216517
Aktiv
Bürstner Nexxo T 569 Edition 30
Laddar ...
(ons, 2026-05-13 09:23)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.