Int nej. #225942
Aktiv
Bürstner Nexxo T 569
Laddar ...
(lör, 2026-05-23 09:19)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Fordonsprofil
| Varumärke | Bürstner |
| Kategori | Delvis integrerad |
| Baureihe | Nexxo |
| Modell | T 569 |
| Första registrering | 12/2014 |
| Körsträcka | 79.000 km |
| Chassi | Fiat |
| Motoreffekt i kW | 96 kW (131 PS) |
| Förskjutning i cm³ | 2287 cm³ |
| Växellåda | Kretslopp |
| Bränsle | Diesel |
| Antal bältade sittplatser | 4 |
| Tillåten totalvikt i kg | 3.500 kg |
| Längd i mm | 5.690 mm |
| Huvud uppsättning däck | Däck för alla säsonger |
Utrustning
| Krockkudde för främre passagerare | |
| Vridbart passagerarsäte | |
| Vridbart förarsäte | |
| Parkeringsstöd | Kamera |
| Elektriska ytterbackspeglar | |
| Elektriska fönsterhissar fram | |
| Handsfree-sats | |
| Navigationssystem | |
| Partikelfilter | |
| Radio och ljud | Ljudanläggning, USB-anslutning, Bluetooth, Pekskärm |
Allmän beskrivning
Kända defekter
Sawiko bakre bärsystem är böjt, men fullt funktionsdugligt
Duschkaret har en spricka
Växelriktare
Truma dieselvärmare
Skada
Plats
Tyskland, Karben
Postcode: 61184
Avstånd:
... km
Int nej. #225942
Aktiv
Bürstner Nexxo T 569
Laddar ...
(lör, 2026-05-23 09:19)
Tillgänglighet: omedelbart
Aktuellt pris:
... €
Reserverat pris:
... €
Kommissionen:
... €
Köpet är för närvarande endast möjligt för professionella återförsäljare. Nu
Har du några ytterligare frågor om fordonet?
Du har möjlighet att skicka ett meddelande till säljaren.